wellcam_me.gif (1235 bytes)

wellCAM ME:

wellCAM ME (znany z poprzednich wersji pod nazwą wellCAM 2D) jest programem CAD dla platformy MS-DOS przeznaczonym głównie do wspomagania projektowania w dziedzinie konstrukcji mechanicznych. Jednak jego elastyczność powoduje, że jest wykorzystywany również w elektrotechnice, inżynierii ruchu drogowego, kartografii, a także do projektowania obiektów przemysłowych, planowania wyposażenia budynków i mieszkań, projektowania łodzi, pojazdów, urządzeń sanitarnych, górniczych i hutniczych.
Oferowana przez nas wersja programu jest całkowicie polskojęzyczna. Komunikacja z użytkownikiem odbywa się w języku polskim. Także dostarczane z programem podręczniki są napisane po polsku. Podręcznik "Pierwsze kroki z programem" został napisany przez polskiego konstruktora mającego wieloletnie doświadczenie w pracy z systemami CAD. Zestawy znaków umożliwiają uzyskanie polskich liter na ekranie graficznym. Teksty kreślone na ploterze także zawierają polskie znaki. Wbudowany w program bardzo obszerny "Pomocnik kontekstowy" dostarcza natychmiastowych informacji.

wme.gif (5653 bytes)

Stanowisko pracy i wymagania sprzętowe

Program wellCAM ME standardowo pracuje na stanowisku z komputerem wyposażonym w dwa monitory, klawiaturę i digitizer. Jeden z monitorów jest monitorem graficznym, drugi monitor używany jest jako monitor tekstowy. Stanowisko może być wyposażone w drukarkę laserową lub ploter. Standardowo program może pracować w sieci.

Minimalna konfiguracja sprzętowa:

Optymalna konfiguracja sprzętowa:

 


welllogo03.gif (164 bytes) Strona główna

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2001